Müügitingimused

Ajutervise müügitingimused

Ajutervise veebilehe https://ajutervis.ee (edaspidi Veebileht) omanik on Brainway OÜ (registrikood 16398683), asukohaga Lossi 12a, Kuressaare.

Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebilehelt toodete ostmisel.

Veebilehel müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Teave toote kohta on esitatud Veebilehel vahetult toote juures ning koolituste puhul on viidatud ka õppekavadele.

Ajutervis töötab järjepidevalt selle nimel, et koolitused oleksid kvaliteetsed, mistõttu koolitusmaterjale uuendatakse pidevalt vastavalt uute teadmiste tekkimisele ja/või seadusandluse muutumisele. Õppijatelt küsitakse koolituskvaliteedi parandamise eesmärgil regulaarselt tagasisidet. Koolitusmaterjalid ja õppekavad vaadatakse üle ja vajadusel täiendatakse regulaarselt kuid mitte harvem kui 1 kord aastas.

Tasulisele koolitusele registreerumine ja tellimuse vormistamine

Tasulisele koolitusele registreerumiseks ehk toote tellimiseks tuleb Veebilehel vajutada registreerumise nupule ning tellimuse vormistamiseks täita nõutud andmeväljad. 

Tasuda saab pangakaardi või pangalingi kaudu. Arveldamine toimub eurodes.

Internetipõhise koolituse ostmisel saadetakse kliendile peale tellimuse eest tasumist ligipääsuks vajalikud andmed tema poolt registreerimisel antud e-maili aadressile. Koolitus on vaadatav koheselt peale sisselogimist.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Ajutervise arvelduskontole. Kui tellimust ei ole võimalik täita, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid

Maksta saab kas pangakaarti või pangalinke kasutades ja maksete vahendamise teenust pakub Montonio Finance OÜ.

Tellitud koolituse kasutamine

Kliendil ehk õppijal on peale ligipääsu paroolide saamist õigus koolituskeskkonda sisse logida ning materjale õppeesmärkidel kasutada. Täpsemad õpijuhised on ära toodud õppekeskkonnas iga konkreetse koolituse juures. See info on vajalik ja nähtav ainult õppijatele.

Materjalide kopeerimine, levitamine ja ilma loata kasutamine ei ole lubatud.

Tunnistus koolituse läbimisel

Koolituse läbimisel väljastatakse koolitusel osalejale tunnistus pärast õppekavas märgitud tulemuste saavutamist. Tunnistus väljastatakse elektrooniliselt ning selle saab õppija Veebilehel alla laadida peale selle väljastamist.

Taganemisõigus

Usume enda koolitustesse sedavõrd, et pakume 30-päevalist tagastusperioodi. Kui soovid tellimusest taganeda, siis sõltumata põhjusest tagastame 100% koolituse maksumusest, kui vastavasisuline kiri on saadetud aadressile evely@brainway.me enne tagastusperioodi lõppu. Kui tagastusperiood on lõppenud, siis ei kuulu koolitus(t)e eest tasutud summad enam tagastamisele.

Pretensiooni esitamise õigus

Ajutervis vastab kliendi esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebileht kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning arve edastamiseks.

Brainway OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Brainway OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Ajutervis saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ja ostjal on igal ajal võimalik loobuda nendest, andes sellest teada e-kirja teel info@ekursus.ee või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Koolituskeskuse osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile evely@brainway.me

Kui ostja ja Ajutervis ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti poole.

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti pädevuses on lahendada ostja ja Koolituskeskuse vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.